Доктор сон
Арс Ламина

Доктор сон

Шифра на артикл: 001714
ISBN: 9786082299587
Код на производителот: 1714
Автор: Стивен Кинг
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 150 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Хотелот „Видиковец“ беше местото каде што неговата момчешка дарба за „сјаење“ ја отвори вратата кон пеколот. Ден Торенс денес е возрасен човек, но духовите од „Видиковец“ – и алкохолизмот и насилството наследени од татко му – го влечеа со години. Сега, помогнат од заедницата на Анонимните алкохоличари во њу Хемпшир, Ден им го ублажува умирањето на лицата во еден дом за стари и изнемоштени лица, каде што го нарекуваат „Доктор Сон“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Хорор
Автор Стивен Кинг
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници520

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Хорор 094174
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093748
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093591
Автор : Dan Simmons
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093590
Автор : Dan Simmons
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093579
Автор : Stephen King
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093569
Автор : Stephen King
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093491
Автор : Grady Hendrix
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093489
Автор : Eric LaRocca
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 062445
Автор : Kerri Maniscalco
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 978144
Автор : Stephen King
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054402
Автор : Bram Stoker
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054279
Автор : Стивен Кинг
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда 36%
390 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB