Картички - Математичко семафорче за 1 и 2 одделение
Арс Ламина

Картички - Математичко семафорче за 1 и 2 одделение

Шифра на артикл: 048906
Код на производителот: 48906
Достапно веднаш
0 МКД
100 МКД
100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едукативни математички картички со броеви и симболи за математички операции, наменети за наставата по математика во прво и второ одделение во деветгодишното основно образование.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Картички
Автор Бранка Бугариска
Издавач Арс Ламина
Училишна година Прво одделение
Јазик Македонски
Година на објавување2022

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : /
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : /
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : /
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : /
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : /
220 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB