Лавиринтот 2: Бегство низ пустошот
Антолог

Лавиринтот 2: Бегство низ пустошот

Шифра на артикл: 002922
ISBN: 9786082432069
Код на производителот: 2922
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Решавањето на Лавиринтот требаше да биде крајот. Томас беше сигурен дека бегството ќе значи слобода за Лединарите. Но ЗЛОПАК уште не завршил со нив. Почнува фаза 2. Пустошот. Нема правила. Нема помош. Или ќе успеат или ќе умрат. Томас и другарите имаат две недели да го поминат Пустошот – пеплосаниот дел од планетата. А ЗЛОПАК ќе постави нови променливи пречки што треба да ги спречат во намерата. Пријателството ќе биде ставено на тест. Лојалноста ќе доживее предавство. Ништо не е како претходно. Веќе постојат некои други. Нивниот опстанок зависи од уништувањето на Лединарите – а тие се решени да успеат.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Џејмс Дашнер
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници336

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB