Фати ме
Сакам Книги

Фати ме

Шифра на артикл: 005022
Баркод: 9786084672951
Код на производителот: 5022
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
шТО АКО ГО ЗНАЕш ТОчНИОТ ДЕН КОГА ќЕ УМРЕш? шарлин Грант верува дека ќе умре наскоро. Во изминатите две години, некој ги убива нејзините пријателки од детството една по една. На истиот ден. Во исто време. И сега таа е последната што е останата жива и ги одбројува последните cхетири дена до 21-ви јануари. КОЛКУ ДАЛЕКУ ќЕ ОДИш ЗА ДА ПРЕжИВЕЕш? шарлин не планира да се предаде без борба. Таа cела година боксува, тренира пукање и трcха. Таа исто така сака, ако сепак биде убиена, истрагата за нејзиното убиство да ја води детективката Ди Ди Ворен. Но како што Ди Ди навлегува подлабоко во слуcхајот, така поcхнува да ја преиспитува приказната на жжената. Инстинктите ѝ велат дека има шанси шарлин да не е во никаква опасност. Ако тоа е вистина, тогаш жжената мора да има некоја тајна – некоја толку страшна тајна што таа самата по себе би можела да биде најголемата закана од сите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Лиса Гарднер
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници406

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB