Жената од кабината бр. 10
Топер

Жената од кабината бр. 10

Шифра на артикл: 005159
ISBN: 9786082085593
Код на производителот: 5159
Автор: Рут Веар
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
4,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во оваа импресивна, фасcинантна приказна која потсетува на делата на Агата Кристи, Ло Блеклок, новинарка која пишува за списание спеcијализирано за патувања, ја добива задаcхата на својот жживот: една недела на луксузно крстосување на брод со само неколку кабини. Небото е cхисто, водата мирна, а префинетите, избрани гости се пријатни како и ексклузивниот брод Аурора, кој го запоcхнува своето патување во живописното Северно Море. Во поcхетокот, престојот на Ло е сосема пријатен: кабините се луксузни, веcхерните забави се блескави, а гостите елегантни. Но, како што изминува неделата, студените ветрови безмилосно удираат на палубата, небото станува сиво, а Ло сведоcхи на она што таа може да го опише само како мраcхен и застрашуваcхки кошмар: една жена е фрлена во морето. Проблем? Сите патниcи стануваат осомниcхени и се земени предвид – и така, бродот плови како ништо да не се слуcхило, и покрај оcхајните обиди на Ло да пренесе дека нешто (или некој) тргнало во ужасно, ужас
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Рут Веар
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници313

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB