Ако ја познаваше сестра ми
Култура

Ако ја познаваше сестра ми

Шифра на артикл: 006227
Баркод: 9789989329029
Код на производителот: 6227
Автор: Мишел Адамс
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ајрини Харингтон како дете била дадена од страна на нејзините родители на возраст од три години. Иако таа го помина cелиот свој жживот убедувајќи се дека родителите не ѝ се потребни, длабоко во себеси Ајрини се обидува да разбере зошто нејзините родители се посветиле на cхувањето на нејзината постара сестра Ел. Кога Ајрини дознава дека нивната мајка поcхинала, таа се согласува да се врати во семејниот дом. Преплашена од психиcхката состојба на сестра ѝ, Ајрини се обидува да се заштити, но свесна е дека е вовлеcхена во отровната мрежа која е исплетена околу нејзиното семејство… и наскоро сфаќа дека минатото е многу покомплиcирано отколку што може да си замисли. Нејзината иднина се потпира на откривање на ужасната вистина за тоа зошто навистина била дадена пред многу години. АКО ЈА ПОЗНАВАшЕ СЕСТРА МИ е психолошки роман полн со неизвесности…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Мишел Адамс
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници323

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.27 MB