Другата жена
Сакам Книги

Другата жена

Шифра на артикл: 006562
ISBN: 9786082600147
Код на производителот: 6562
Автор: Сенди Џонс
Достапно веднаш
0 МКД
440 МКД
440 МКД
7,12 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Подготви се да ја запознаеш другата жена: нема нешто што не е подготвена да направи за да те тргне од нејзиниот син… Емили е убедена дека Адам е совршениотч cховекот што мислела дека никогаш нема да го запознае. Но во сенките демне ривалка, жена која има длабока врска со cховекот кој таа го сака. Емили го одбира Адам, но не ја одбира неговата мајка Пами. Сите знаат дека секоја мајка би направила буквално сè за својот син и Емили сега ќе дознае колку далеку е подготвена да оди Пами за да го добие тоа што го сака, а тоа е: Емили засекогаш да исcхезне од жживотот на Адам. Другата жена е заразен, брз психолошки трилер за деструктивната врска меѓу една жена, cховекот што го сака и неговата страшно манипулативна мајка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Сенди Џонс
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници353

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB