Верити
Сакам Книги

Верити

Шифра на артикл: 006895
Баркод: 9786082600154
Код на производителот: 6895
Автор: Колин Хувер
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ловен е авторка на раб на финансиска катастрофа кога прифаќа една од оние понуди што доаЌаат еднаш во животот. Џереми Крафорд, сопруг на легендарната авторка Верити Крафорд, ја ангаира Ловен да ги доврши останатите книги во успешен серијал кој неговата сериозно повредена сопруга не мое да го заврши. Ловен пристигнува во нивниот дом каде што треба да ги разгледа и истраи сите забелешки и осмислени конcепти во канcеларијата на Верити, надевајќи се дека ќе најде доволно материјали за да почне со пишување. Но она што Ловен не го очекува е пронаоЌањето на недовршена автобиографија во хаотичната канcеларија, што Верити немала намера никој да ја прочита. Таа автобиографија е полна со грозоморни признанија, а едно од тие признанија е и приказната што навистина се случило дента кога умрела ќерка ѝ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Колин Хувер
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници328

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB