Украдени : историја на едно злосторство
Антолог

Украдени : историја на едно злосторство

Шифра на артикл: 008812
ISBN: 9786082433639
Код на производителот: 8812
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Овој роман претставува трилер на новата генераcија. Во него не учествуваат паметни и чесни инспектори, тип на луЌе што практично е во проcес на исчезнување кај нас. Ова е приказна во која ртвата не сака истрага и за тоа постои добра причина. А која е причината за тоа, читателите ќе откријат на крајот од романот: зашто во секого од нас се крие иследник, благороден, паметен, непоткуплив истраувач, кој се стреми кон вистината и кој разбира дека на светов постои онаа чудна работа што се нарекува љубов.“ Ваша, Људмила Стефановна Петрушевскаја
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Људмила Петрушевскаја
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници250

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB