На полпат (критика или молк)
Арс Ламина

На полпат (критика или молк)

Шифра на артикл: 052594
Баркод: 9786082676364
Код на производителот: 52594
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
6,15 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На полпат (критика или молк) е трета збирка со критички текстови на Оливера Ќорвезироска, во која се собрани 44 осврти кон домашни, регионални и едно странско издание во три дела и пишувани во периодот од 2016 година до денес.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книжевна теорија и критика
Автор Оливера Ќорвезироска
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници310

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Matthew Cordell
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : J.R.R. Tolkien
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Wolf
Цена 799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB