Релации на пишан - устен текст

Релации на пишан - устен текст

Шифра на артикл: 003929
ISBN: 9789989195327
Код на производителот: 3929
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мотиви од средновековната книевност одразени во македонскиот фолклор.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лингвистика
Автор Вера Стојчевска-Антиќ
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници244

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Svetlana Simonovska
Цена 890 МКД
14,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Noam Chomsky
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB