Spectator
Антолог

Spectator

Шифра на артикл: 003654
ISBN: 9786082430959
Код на производителот: 3654
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Спецтатор е единствен дебитантски роман во совремжената македонска книевност со пет изданија. Првата вистински урбана книга која пренесува машко-енски ситуации од 12 европски града, меЌу нив и Скопје, но блиски на сите луЌе на светот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Жарко Кујунџиски
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2003
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB