Креветизам и хоризонтала
Прозарт Медиа

Креветизам и хоризонтала

Шифра на артикл: 005500
ISBN: 9786082560144
Код на производителот: 5500
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Креветизам и хоризонтала“ е книга поезија на Бранислав Николов, издадена под уметничкото име Пијан Славеј.Николов е перформер, автор и пејач во групата „Фолтин“.Дизајнот на корицата е дело на Мирослав Масин.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Пијан Славеј
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници52

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB