Златното руно на текстот
Издавачки центар ТРИ

Златното руно на текстот

Шифра на артикл: 005965
ISBN: 9786082305226
Код на производителот: 5965
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Златното руно на текстот е драгоcена книга која содржи критиcхки есеи (или: есеистиcхки критики) на новите дела во нашата книжевна јавност, напишани од нашиот поет, прозаист, преведуваcх, препејуваcх, ликовен проследуваcх, но пред се и над се - критиcхар по вокаcија Ефтим Клетников.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Ефтим Клетников
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници183

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB