Меѓу чаршијата и црквата : автобиобиблиографска пикареска
ПНВ Публикации

Меѓу чаршијата и црквата : автобиобиблиографска пикареска

Шифра на артикл: 006070
ISBN: 9786084641834
Код на производителот: 6070
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Димитар Пандев
Издавач ПНВ Публикации
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници240

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB