Блесок на пролетта
Култура

Блесок на пролетта

Шифра на артикл: 006402
ISBN: 9786082620053
Код на производителот: 6402
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
До каде можат да одат каприcите на судбината...? Дали судбината ќе доведе до конеcхен раскол меѓу браcхните партнери? И, дали кармата ќе го сврти својот полн круг за, на крајот, секому да му врати со „мило за драго“...?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Катерина Серафимовска
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници368

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.21 MB