Златниот часовник што го запре времето

Златниот часовник што го запре времето

Шифра на артикл: 006559
ISBN: 9786086629403
Код на производителот: 6559
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Возбудлив роман за спокојството и неспокојството на градот, за немирните времиња, за прекуокеанските хоризонти, за времето кое застанало во спомени.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Константин Дораковски
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници337

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.21 MB