Убавина и уметност : од Платон до Кроче : зборник по естетика
Магор

Убавина и уметност : од Платон до Кроче : зборник по естетика

Шифра на артикл: 006608
Баркод: 9789989144547
Код на производителот: 6608
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
nema podatok za kratka sodr@ina na internet.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Иван Џепаровски
Издавач Магор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници412

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB