Временската енигма (Експеримент 51, втор дел)
Култура

Временската енигма (Експеримент 51, втор дел)

Шифра на артикл: 006878
ISBN: 9786082620220
Код на производителот: 6878
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
5:18-19 А кога Јаред имаше сто шеесет и две години, му се роди Енох. Откако му се роди Енох, Јаред поивеа уште осумстотини години. 5:21-25 Енох одеше со вистинскиот Бог уште триста години. За тоа време му се родија и други синови и ќерки. Така, Енох ивееше вкупно триста шеесет и пет години. И за сето тоа време Енох одеше со вистинскиот Бог. Потоа го снема, бидејќи Бог го зеде со Него.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Методија Диневски
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници428

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB