Флерт, уцени и високи потпетици
Сакам Книги

Флерт, уцени и високи потпетици

Шифра на артикл: 006897
ISBN: 9786082600215
Код на производителот: 6897
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Викторија е експерт за одење на интервјуа и рандевуа. Таа е малку несмасна, но крајно симпатична хероина која е во постојана потрага по совршжената работа и совршениот ма. Еден ден, нејзиниот досаден живот добива сосема друга димензија, кога нејзините очи ќе налетаат на фотографии од навидум среќно заљубен пар. Дознавајќи го идентитетот на тајните љубовниcи, таа сфаќа дека во раcете има средство со кое мое да си ја оствари својата cел. Излегува дека човекот од фотографиите кој дри туЌа верениcа во прегратка е директор на маркетинг агенcија, каде што таа не добива работа, иако е најквалификувана. Викторија одлучува за првпат во животот да покае заби и му се заканува на младиот директор дека доколку не го добие тоа што праведно ѝ следува, ќе го разоткрие пред неговиот најдобар пријател и бизнис партнер. Немајќи друг избор, директорот на маркетинг агенcијата ѝ го нуди работното место и оттука почнува да се плете една богата таписерија од оригинални ликови и емоcии што го дри читателот
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Маја Божиновска
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници368

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB