Патот што го одбрав
Култура

Патот што го одбрав

Шифра на артикл: 009793
Баркод: 9786082620442
Код на производителот: 9793
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Добитник на Романијада 2019 година е ракописот „ПАТОТ ШТО ГО ОДБРАВ“ на младата и талентирана Ангела Пенова Роман за љубовта, за справувањето со модерните психолошки состојби и храброста отворено да се зборува за тоа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Ангела Панова
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници260

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB