Вонземјанинот од нашето маало
Ад Вербум

Вонземјанинот од нашето маало

Шифра на артикл: 011003
Код на производителот: 11003
Автор: Миле Костов
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во една неверојатна авантура, бегајќи од машините пратени да ја заробат, ќе го открие своето супериорно потекло. Одлиcхен науcхно-фантастиcхен роман за деcа што ќе им ја разгори фантазијата кај вашите најмили, притоа поттикнувајќи ја и креативноста.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Миле Костов
Издавач Ад Вербум
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници78

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB