Дваесет и четири часа
Култура

Дваесет и четири часа

Шифра на артикл: 035621
ISBN: 9786082620428
Код на производителот: 35621
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова е приказна за луЌето кои по разочарувањето во љубовта им се посветиле на своите кариери, мислејќи дека за нив животот е завршен, но се излаале… Новите љубови и пријателства како да ги чекале нив да ги подотворат вратите и да ги пуштат да влезат внатре, да им ги стоплат срcата и да им ги разгалат душите. Ако ги следите судбините на: Бојана, Виктор, Марта, Петар, Ирена и Оливер, ќе се уверите дека животот секогаш дава втора шанса само треба да ја препознаете.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Милијана Павловска
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници236

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB