Санитарна енигма
Антолог

Санитарна енигма

Шифра на артикл: 039968
ISBN: 9786082434131
Код на производителот: 39968
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали санитарноста е моќ, дали моќта има санитарен извор?Кој е економот што ја стопанисува територијата на cхистото? Како се вика лекарот што ја леcхи раната на неcхистата совест во исто време додека ја загадува? Каква е врската меѓу сапунот и фашизмот? Зошто секоја колонијална империја најпрвин се воспоставува како хигиенска империја?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Јасна Котеска
Издавач Антолог
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2020

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB