Куќа над брановите
Чудна Шума

Куќа над брановите

Шифра на артикл: 042752
ISBN: 9786084938033
Код на производителот: 42752
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Свет што умира. Куќа над брановите, на осамен остров среде Океанот. Спомени од минатото, тајни стари илјадници години, надеж за нов почеток... и љубов, во сенката на Црното сонце. Детето во мене не ми допушта да бидам песимист подолго од пет минути. Затоа и успеав да останам нормална во мигот кога светот го испушти последниот здив. Сега, во пустошот, песимизмот станува бесмислен како и сè друго, впрочем.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Чудна Шума
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници157

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB