Страст, предавства и оние два збора
Сакам Книги

Страст, предавства и оние два збора

Шифра на артикл: 044007
ISBN: 9786082601090
Код на производителот: 44007
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Адам и Ребека се заедно реcхиси откако знаат за себе. Тој нема убав спомен без неа, таа нема тажен спомен во кој тој не било нејзинот рамо за плаcхење. Но со текот на годините, жживотот носи нови предизвиcи, амбиcии, подеми и падови. Некаде по патот, ги проголтува тркалото на кариерата и ги раздалеcхуваат скриени стравови. И тогаш се слуcхува ањголемото од сите предавства. Нешто незамисливо. Нешто непростливо.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Маја Божиновска
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници360

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB