Мојот живот, мојата судбина
Култура

Мојот живот, мојата судбина

Шифра на артикл: 045172
ISBN: 9786082620992
Код на производителот: 45172
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Желбата на Ана да се омажи за Војдан се оствари, иако знаеше дека тој не ја сака. Ана мислеше дека нејзината љубов ќе биде доволна за двајцата. Но желбите се едно, а стварноста е друго - Разочарана поднесува барање за развод и целосно им се посветува на децата. Кога и тие ќе ја напуштат неа и овој свет, Ана губи волја за живот и се обидува да си го одземе животот. Борбата за нов почеток е болна и долга. Во неа ѝ помага Војдан, нејзиниот поранешен сопруг. Тогаш се случува нешто неочекувано
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Милијана Павловска
Издавач Култура
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници254

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB