Каде е Емили?
КСЦ Полица

Каде е Емили?

Шифра на артикл: 045765
ISBN: 9786084850786
Код на производителот: 45765
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еден јулски ден сите cхленови на семејството Деборјановски се враќаат во својот дом од разлиcхни патувања во светот.Емили се каcхува во авион од Москва,но Емили не слегува од него. Каде е Емили?...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Емилија Златкова Анастасова
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници199

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB