Барање на Бога
Култура

Барање на Бога

Шифра на артикл: 047108
Код на производителот: 47108
Автор: Вера Антиќ
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Вера Стојчевска Антиќ животот го разбира како потрага по Бога, како постојан повик за натпревар во добрината и доблеста, каде зборот ликува, а мислата продира, каде почитта трогнува, а верноста тихува, каде снажноста поучува, а милоста победува. Преку прелистувањето на овој автобиографски запис, секој читател е топло повикан да се придружи на повикот кон заедничка потрага за Бога, та таму, во барањето на Бога, да се пронајде и себеси…Ѓоко Ѓорѓевски
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Вера Антиќ
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници300

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB