Ноќите кога заспивавме во Помпеја
Или-Или

Ноќите кога заспивавме во Помпеја

Шифра на артикл: 048087
Баркод: 9786082610795
Код на производителот: 48087
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Побара нешто во мракот, веројатно некаков знак во нејаснотијата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Давор Стојановски
Издавач Или-Или
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB