Добро утро љубов
Збор

Добро утро љубов

Шифра на артикл: 048161
Баркод: 9786086671945
Код на производителот: 48161
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Добро утро, љубов! е најмалку љубовен роман. Тоа е дело посветено на болката, на несреќната љубов, на повредените чувства и на изневерената доверба. Кога двајца се заедно, тие и не мора да се вљубени за да не бидат повредени потоа, ќе напише тој во својот текст за романот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Милена Лунеска
Издавач Збор
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници298

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB