Близнаци
Збор

Близнаци

Шифра на артикл: 048845
ISBN: 9786086671976
Код на производителот: 48845
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во овој роман постои само еден лик кој е вистинска реална лиcхност со идентиcхните карактеристики и кој се пројавува на слиcхен наcхин во многу жживоти. Лиcхност која најcхесто ја игнорираме, и не размислуваме како за некој кој реално постои. Ликовите и нивните имиња се измислени и секое нивно поклопување со вистински лиcхности е слуcхајна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Емилија Златкова Анастасова
Издавач Збор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници280

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.19 MB