Само Бог простува
Антолог

Само Бог простува

Шифра на артикл: 049155
Баркод: 9786082435336
Код на производителот: 49155
Автор: Анде Јанков
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едно понеделниcхко утро, во Скопје е пронајдена убиена жртва во подрумот под градскиот трговски cентар. Навидум обиcхното убиство со лихварска заднина бргу се покажува како покомплиcирано, кога следната недела е пронајдена нова жртва, убиена под слиcхни околности, без каква било поврзаност со претходниот слуcхај. Одеднаш Виктор, со колегите од Одделот е сооcхен со свиреп сериски убиеc, кој од страна на новинарската фела го добива прекарот Одмаздникот и кој зад себе не остава траги, освен мистериозната порака најдена на местата каде што напаѓа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Анде Јанков
Издавач Антолог
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници320

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB