Џинџуџе во земјата на афионите
Џинџуџе во земјата на афионите
Џинџуџе во земјата на афионите
Џинџуџе во земјата на афионите
Темплум

Џинџуџе во земјата на афионите

Шифра на артикл: 049888
Баркод: 9786084871613
Код на производителот: 49888
Достапно веднаш
0 МКД
630 МКД
630 МКД
10,19 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во антологијава се застапени 73 македонски автор(к)и од сите генерации родени во 20 век: најстариот е роден 1914, а најмладиот 1996. Антологијата ја приредија Никола Гелевски и Владимир Мартиновски.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Група автори
Издавач Темплум
Димензија B6
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници200
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB