Храброста на жената
Збор

Храброста на жената

Шифра на артикл: 050542
Баркод: 9786085002030
Код на производителот: 50542
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Раскази од животот и за животот, за пријателството, за љубовта, за силата и храброста на жената, за пожртвуваноста на мајката. Раскази со нам познати ликови, слични на нас, во кои ќе се препознаеме себеси или некој наш близок. Раскази кои бележат настани, навидум безначајни, а сепак толку значајни. Раскази за вредностите во животот и ситниците кои се скапоцени. Раскази кои се една ретроспектива на животот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Силвана Панева
Издавач Збор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници129

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB