Иларија
Збор

Иларија

Шифра на артикл: 050544
ISBN: 9786086682293
Код на производителот: 50544
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Иларија е млада девојка, весела и среќна и опкружена со луѓе кои многу ја сакаат. Има неколку добри другарки со кои е многу блиска, а живее со мајка ѝ и брат ѝ кои се нејзина голема потпора во животот. Но, едно прашање ја прогонува целиот живот, прашање кое немо го избегнуваат и мајка ѝ и брат ѝ - каде е нејзиниот татко? Иларија со семејството оди во Охрид, на гости кај нејзиниот дедо, а таму открива дека постои некаква тајна што нејзината мајка ја крие од неа. Каква тајна крие мајка ѝ? Каде е татко ѝ? Иларија мора да открие. Но, дали ќе открие?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Ивона Петровска
Издавач Збор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници125

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB