Тајната за Розата Дафне
Збор

Тајната за Розата Дафне

Шифра на артикл: 052021
Баркод: 9786086682262
Код на производителот: 52021
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Љубовта го прави човекот нежен и внимателен, но може ли љубовта да го направи човекот зол и убиец? Лаура ја пронаоѓаат во бессознание во шумата во близина на замокот на Филицијан Григорович. Филицијан ја поканува Лаура да остане во замокот и бидејќи таа е уметник, ја замолува да слика на ѕидовите во библиотеката во неговиот замок, што е во фаза на реновирање. Таму го запознава Егор кој со сарказам и метафора постојано им зборува на Филицијан и Лаура. Лаура пронаоѓа дневник во кој ќе открие големи тајни. Каква мистерија се крие во овој замок? Какви тајни се запишани во дневникот? Која е Розата Дафне и која е тајната за неа?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Благица Наумова
Издавач Збор
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници180

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB