Жените Полежиновски
КСЦ Полица

Жените Полежиновски

Шифра на артикл: 055758
ISBN: 9786084979043
Код на производителот: 55758
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Секое попладне, кога ќе почнеше да ме притиска тишината, единствениот со кој можев да разговарам беше мојот дневник. Деновите си минуваа. Некогаш како да ги слушав гласовите од сите и ја замислував фамилијата во долгите години зад нас. Ми недостигаше силната женска тројка за која мислев дека е непобедлива и дека никој и ништо не ни може. Ја заборавив судбината за која бевме само играчки.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Даница Фичорска
Издавач КСЦ Полица
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници300

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB