Петкамен
ПНВ Публикации

Петкамен

Шифра на артикл: 063066
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во своето првенче, збирката раскази Петкамен, Нина Насеска ги штити од заборав сите ликови од соседството на кои свикнуваме и ги доживуваме за некако свои и блиски, особено тогаш кога нивното отсуство станува повидливо од нивното присуство.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Нина Насеска
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници67

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB