Како настанува црната
ПНВ Публикации

Како настанува црната

Шифра на артикл: 094158
ISBN: 9786082651705
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Постои фундаментално недоразбирање меѓу субјектот на стихозбирката Како настанува црната и остатокот од светот:затоа таа забележува дека човекот е најосаменото место на планетата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Марија Костиќ
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници67

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB