Скопската тврдина - Кале : од праисторија до раната антика
ПНВ Публикации

Скопската тврдина - Кале : од праисторија до раната антика

Шифра на артикл: 006074
ISBN: 9786084641551
Код на производителот: 6074
Достапно веднаш
0 МКД
900 МКД
900 МКД
14,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книгата ги содржи комплетните истражувања на калето под раководство на проф. Д-р Драги Митревски, а се однесуваат на периодот од праисторија до раната антика.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Монографии
Автор Драги Митревски
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници170

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Enrico Morteo
4.099 МКД
66,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Massimiliano Gioni
4.099 МКД
66,33 EUR
Sačuvano u omiljne
800 МКД
12,94 EUR
Sačuvano u omiljne
1.575 МКД
25,49 EUR
Sačuvano u omiljne
1.500 МКД
24,27 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.95 MB