Марков манастир Свети Димитриј : внатрешниот духовен живот
ПНВ Публикации

Марков манастир Свети Димитриј : внатрешниот духовен живот

Шифра на артикл: 006081
Код на производителот: 6081
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Марков манастир претставува cхетиво за секој кој сака да се запознае со манастирската cрква и придружните објекти , со наcхинот на организаcија на монашкиот жживот и со сето она што е поврзано за овој верски локалитет со колосално културолошко и уметниcхко знаcхење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Монографии
Автор игуменија Илијана
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници133

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Enrico Morteo
Цена 4.099 МКД
66,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Massimiliano Gioni
Цена 4.099 МКД
66,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 800 МКД
12,94 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.575 МКД
25,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.500 МКД
24,27 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB