Разбуди се и живеј

Разбуди се и живеј

Шифра на артикл: 094236
ISBN: 9786082014722
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга служи како повик за будење и за враќање на основите на самото живеење. Ќе ви помогне да се соочите со реалноста, која самите сте ја избрале, и да ја прифатите во вашите животи, да побегнете од бескорисноста и да започнете да живеете среќно и здраво. Сè што е потребно за да се прекине магијата на безволноста и фрустрацијата е следново: Постапувајте како да е невозможно да не се успее. Тоа е талисманот, формулата, заповедта која нè свртува од неуспехот кон успехот, а тој зависи од позитивната состојба на умот и телото, и од самоувереноста која, како по правило, доаѓа од потсетувањето на претходните успеси.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Доротеа Бренд
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници172
Димензија12x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB