Ти можеш сè

Ти можеш сè

Шифра на артикл: 094237
ISBN: 9786082014739
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во каква ситуација и да се наоѓате, секогаш гледајте нагоре. Не плашете се дека целите превисоко. Можете ли да ги достигнете ѕвездите? Оваа книга го има одговорот: „Вие можете, но вистинското прашање е дали сакате?“ Слоганот кој ќе ве инспирира е „Јас можам и сакам!“ Имате навика да се повлекувате од страв пред нештата кои немаат моќ над вас, освен онаа моќ која им ја дава вашата имагинација. Кој би ве поддржал додека поразот е на вашето лице? Секој кој е подготвен за пораз е веќе половина поразен уште пред да започне. Запомнете: ништо не е невозможно за оној што силно посакува. Вие сте родени за победа. Зборувајте за среќа, гледајте ја среќата, живејте ја среќата, создајте навика за среќа!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Орисон Свет Марден
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници216
Димензија20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB