Големи мисли – голем успех
Ѓурѓа

Големи мисли – голем успех

Шифра на артикл: 094238
ISBN: 9786082014753
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Авторот на бестселерот Владеење со себеси овојпат со најдобрата книга за ментален тренинг! Инспирирајте се од големите умови и менталното око насочете го кон идеалното на патот кон менталната величественост. Стекнете ја моќта да размислувате онака како што сакате, затоа што само умот којшто ја препознава својата надмоќност е моќен ум. Се исплати да се биде среќен! Тренирајте го умот да живее во постојано ментално сонце!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Кристијан Д. Ларсон
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници124
Димензија12x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB