Осветлување на животните потешкотии: како размислуваш, таков си!

Осветлување на животните потешкотии: како размислуваш, таков си!

Шифра на артикл: 094215
ISBN: 9786082014333
Автор: Џејмс Ален
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
За повеќето луѓе, животот е мрачна просторија, а нивните разочарувања, неволји, таги и болки се предизвикани од ненадејното доаѓање во допир со принципите кои тие не ги согледуваат, па затоа и не се подготвени за справување со нив. Но, кога светлината на мудроста ќе се внесе во замраченото разбирање – тогаш збунетоста исчезнува, проблемите се решаваат, а нештата се гледаат на нивното вистинско место и во вистинската големина. Оваа книга е замислена да биде силен и добронамерен сопатник, како и инспирација за оние кои целат кон добро проживеан и смирен живот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Џејмс Ален
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници168
Димензија20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB