Македонски јазик: идентитет и континуитет - доискажување
Култура

Македонски јазик: идентитет и континуитет - доискажување

Шифра на артикл: 000822
ISBN: 9789989328718
Код на производителот: 822
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лингвистика
Автор Трајко Стаматоски
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници388

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB