Философски медитации за некои аспекти на поетското дело
Магор

Философски медитации за некои аспекти на поетското дело

Шифра на артикл: 003634
ISBN: 9789989144332
Код на производителот: 3634
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филозофија
Автор Александер Готлиб Баумгартен
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2004
Број на страници93

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Дејвид Хјум
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Аристотел
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Aristotle
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : W. K. C. Guthrie
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sir Thomas More
349 МКД
5,65 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Friedrich Nietzsche
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Плотин
170 МКД
2,75 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Плотин
170 МКД
2,75 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB