Шизофренија или аскетизам
Икона

Шизофренија или аскетизам

Шифра на артикл: 055828
Баркод: 9786084993087
Код на производителот: 55828
Достапно веднаш
0 МКД
399 МКД
399 МКД
6,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Опасноста која се однесува на другите луѓе почива врз фактот дека оној, кој со умот себеси се лаже, во своите меѓулични односи проектира облик што го дожшивува во себе. Така, тој станува параноичен, погрешно го разбира и толкува однесувањето на другите луѓе зашто го набљудува низ очилата на својата маска.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Јован Корнаракис
Издавач Икона
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници132

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.65 MB