Единаесеттиот увид
Култура

Единаесеттиот увид

Шифра на артикл: 000222
ISBN: 9789989327162
Код на производителот: 222
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Тајната на шамбала е прекрасно дело за сите вљубеници во пишаниот збор, книга полна мудрости и духовни богатства. Романот ќе ве поведе на едно незаборавно патување во потрага по тибетанската легенда за шамбала, таинствениот рај на Земјата, место на спокојот, мудроста и духовноста. Иако никој не го потврдил нејзиното постоење, шамбала се среќава во повеќето светски религии и сите тие ја сметаат за центар на духовноста на Земјата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Џејмс Ретфилд
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници269

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB